Ebru Şallı Karın Çatlakları için doğal formül,kür

Ebru Şallı karın çatlakları için doğal tedavi yöntemi

Ebru Şallı'dan karın bölgesinde oluşan çatlaklar için çok yararlı doğal kür önerisi. Bitkisel yağlarla hazırlayacağınız bu maske ile karın çatlakları azalıyor ve zamanla yok oluyor.

Doğum sonrasında oluşan hamilelik çatlakları veya kilo alıp verme sonucunda oluşan karın çatlakları için mükemmel bir doğal maskedir.

Göbek çatlakları için ne yapabilirim, Karın çatlakları nasıl giderilir, karın çatlaklarını gidermek için bitkisel çözüm var mı, göbekteki çatlakları için doğal maske tarifi, karın çatlaklarına iyi gelen bitkisel yağlar nelerdir diyorsanız karın çatlakları için doğal maske tam size göre…

Malzemeler:

* 1 tatlı kaşığı menekşe yağı,
* 1 yemek kaşığı badem yağı,

* 1 yemek kaşığı susam yağı.
* 1 yemek kaşığı ceviz yağı,Hazırlama ve Uygulama:

Yağların tamamını bir kasede iyice karıştırın. Karın çatlakları oluşan bölgenize dairesel haraketlerle masaj yaparak sürün. Doğal çatlak maskesinin daha etkili olması için cildinizi derinlemesine temizleyerek peeling yapmanız.

Bunun için mutlaka haftada 1 kere kese yapmanızı tavsiye ediyoruz. Tamamen doğal bitkisel yağlarla hazırlayacağınız çatlak maskesi karın çatlakları için çok yararlıdır.

devamını oku: Karın Çatlakları için doğal çözüm - Ebru Şallı-mucize iksirler http://mucizeiksirler.blogspot.com/2011/09/karin-catlaklari-icin-dogal-cozum-ebru.html#ixzz1XUIrUNDR

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Yorum Yaz
haberler haberler