İdeaPad K1 tablet teknik özellikleri,inceleme

İdeapad K1 özellikleri

İki yeni tablet piyasaya süren Lenovo, Android 3.1 işletim sistemine sahip tabletlerine IdeaPad Tablet K1 ve ThinkPad isimlerini verdi.Bu tabletlerden biri bireysel kullanıcılara hitap ederken diğeri de kurumsal kullanıcılara yönelik bir tablet.

 
Bireysel kullanıcılara yönelik tablet olan IdeaPad tablet, Android Market, Lenovo App Shop ve Lenovo cihazlar için özel tasarlanan bir çok uygulama ile birlikte geliyor.IdeaPad Tablet K1 isimli tablette en dikkat çekici özellik NVIDIA* Tegra* 2 çift çekirdekli mobil işlemci oldu.Düşük enerji tüketimi de sunan tablet, konsol kalitesinde oyun oynamanıza olanak tanıyor.
    Google Android™ 3.1
    NVIDIA® Tegra 2 T20 1,0GHz işlemci
    10,1 inç HD çok noktalı dokunuş özelliğine sahip ekran
    750 g
    10 saate kadar pil ömrü
    64 GB’ye kadar depolama alanı
    1 GB’ye kadar DDR2 bellek
 
Diğer Özellikler
 
    Lenovo bulut paylaşım teknolojisine kolay erişim sayesinde, çoklu ortam dosyalarınızın eşitlenmesi, depolanması ve ailenizle, dostlarınızla veya iş arkadaşlarınızla paylaşılması her zaman bir tıklatma mesafesindedir.
    Ideapad Tablet K1’in 720p (1280 x 800) HD çözünürlüğe sahip olan, daha büyük 16:10 ekranı ile daha iyi görünüm elde edin. Ayrıca öne (2M) ve arkaya (5M) takılmış olan tümleşik web kameraları ile başkalarının da daha iyi görünüm elde etmesini sağlayın.
    Wifi ve tümleşik BlueTooth gibi bağlanırlık seçeneklerinin yanı sıra şimdi mini HDMI bağlacı ve mikro SD kart okuyucusu ile tabletinizi daha büyük ekranlara genişletebilirsiniz.
    Tam Flash desteği ve NVIDIA® GeForce® grafikleri ile en sevdiğiniz çevrimiçi sitelerin, oyunların ve daha fazlasının tadını çıkarın
    Benzersiz dört dörtlük ve kullanışlı bir ileti sistemi hizmeti olan Lenovo IdeaTouch ile gerçekten bilgi almak istediklerinize göre filtreleme yapın
 
 
 
 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Yorum Yaz
haberler haberler