japon style alışveriş siteleri,wholesale-dress,coco-fashion

japon style alışveriş siteleri,japon style satan siteler,

Gittigidiyor^dan alışveriş yapıyorsanız  ve kadınsanız japonstyle kıyafetleri görmemeniz görüpte istememeniz imkansız.Fiyatları ise yurtdışınaki mağazaların yaklaşık on katı bu nedenle bende size alternatif yurtdışı bağlantıları vermeye karar verdim 4 adet japon style ürün satan güvenilir web sitesi tanıyacağız.

1-) www.wholesale-dress.net

Sınırsız ürün muhteşem fiyatlar zaten siteye girdiğinizde kendinizden geçiyorsunuz

nakliye ücretleri için birçok seçenek mevcut ama en uygunu çin air post biraz geç geliyor ama sigortalı 1 kg'a kadar 9 dolar daha sonra ağırlığa göre artıyor.

Not;Wholesale-dressten yaptığım alışveriş ve izlenimlerimi okumak için tıklayın


2-) www.coco-fashion.com/

Bu sitede ilk siteye göre daha az ürün çeşidi var ama yetkililer çok ilgili parça paşı nakliye ücreti 6.75 dolar oldukça uygun tercih sizin

İki sitede Türkiye gönderim yapıyor.İki siteden de alışveriş yaptım coco-fasionu tavsiye etmiyorum. Wholesale dresste ise aldığnız her ürün beklediğiniz gibi olmuyor kaliteleri vasat ama ayakkabıları iyi Çin postası ile shipping 9 dolar (ki ben bunu seçiyorum)

3-)Diğer bir japonstyle sitesi için tıklayın

4-)Bu japon style sitesi diğerlerine göre çok daha favorim çünkü kaliteleri oldukça iyi

İncelemek için tıklayın

Yeni; Çok yoğun soru aldığıımz bir konu wholesale-dress.net'e nasıl üye olunur? Nasıl alışveriş yapılır resimli anlatım için tıklayın

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Yorum Yaz
haberler haberler