Nokia 701 Lumia Özellikleri,fiyatı

Nokia 701'in yeni yeni türkiyede satılmaya başmasının ardından Nokia 701 lumia avrupa pazarında satışa çıktı ve fiyatıda belli oldu.İşte Nokia'nın yeni bombası lumia 701'e dair diğer ayrıntılar;Finlandiya kökenli dev mobil cihaz üreticisi Nokia’nın Microsoft ile hazırladığı ilk ürünü olarak Avrupa pazarında satışa çıkan Lumia 800’ün ardından, Windows Phone 7.5 işletim sistemli Lumia 710’unda satışlarına Asya pazarında başlanılıyor.
 
3.7 inç genişliğinde olan ClearBlack Display WVGA ekran ile karşımıza çıkan akıllı cep telefonun kalbinin 1.4 GHz hızında çalışan mobil işlemci oluştururken cihaza 5.0 Megapiksel çözünürlüğünde kamera ve 8 Gigabayt kapasitesindeki depolama alanı sunulmuş. Vergiler hariç 270 Avro fiyat etiketine sahip olan model fiziksel menü tuşları, değiştirilebilir arka kapak ve 16GB’a kadar artırılabilir microSD kart desteğiyle birlikte geliyor.
 
Singapur, Hong Kong, Hindistan ve Rusya pazarlarında satışlarına başlanılacak olan model Tayvanlı müşterilerin beğenisine sunulacakken, dağıtımlarının resmi olarak ne zaman başlanılacağı ise bilinmiyor.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Yorum Yaz
haberler haberler