Tavsiye şampuan,Watsons Superdrug şampuan inceleme

Tavsiye kepek  şampuanı,Saçları yumuşatan kaliteli şampuan tavsiye ,Watsons superdrug

Kalın telli,sert ve şekil almayan saçlara sahip olanlar için hayat sanılanın aksine çok daha tülümen ve kıvrıktır.Şaka bir yana sizin saçlarınızda hem sert hemde zor şekil alıyor birde üstüne üstlük kepek yapıyorsa siz bu yazıyı okumaya başlayın

Saçlarım birkaç aydır beni yeterince yormuyormuş gibi birde kepekle uğraştırıyor geçen gün watsons mağazasında dolaşırken superdrug markasına ait yeşil çaylı saç kremi ve şampuanına rastladım fiyatları 3.90 tl olunca ne kaybederim ki deyip aldım.

VEeeee banyo sonrası saçlarımı biraz zor açtım açıkçası o yüzden biraz korktum işe yaramayacaklar mı diye neyse sonra kurutma işlemini geçtim aman allahım oda ne saçlarım yumuşacık ve deli gibi parlıyor ayrıca hiç olmadığı kadarda düz ve akıcı saçlar vadediyor bu set o kadar çok sevdim ki.

Düzleştirici ile yolunu zor bulan saçlarım sadece kurutma makinesi ile  dümdüz ayrıca 3 kullanım sonrası kepeklere elveda deyip 3 şişe daha şampuan aldım (Ne olur ne olmaz maazallah şavaş falan çıkar şampuansız kalırım.Benimkide böyle bir mantık işte millet ekmek alır ben şampuan. Saçlarımdan ne kadar çektiğimi siz anlayın artık)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Yorum Yaz
haberler haberler