Toshiba Tablet,Toshiba Thrive 7 tablet fiyatı,Özellikleri

Toshibe notebook pazarında önemli paya sahip markalardan biri ve artık tabletleriyle de adında söz ettirecek gibi görünüyorDaha önce 10″ lik Thrive modellerini piyasaya süren Toshiba’dan 7″ lik ekran büyüklüğüne sahip yeni tablet modelleri bugün itibari ile satışa sunuldu.
 
 
Özelliklerine bakacak olursak eğer 7″ lik 1280x800p çözünürlüğünde dokunmatik ekrana sahip. Gücünü Nvidia’nın 1.Ghz çift çekirdekli Tegra 2 işlemcisinden alan Toshiba  7″ grafik çözümü olarak Nvidia Geforce Graphics kullanıyor. 1GB LPDDR2 sistem belleğine sahip olan Toshiba Thrive 7″ dahili veri kapasitesi olarak 16GB ve 32GB iki farklı model olarak piyasaya sürüldü.
 
Diğer özelliklerine bakacak olursak eğer 5MP otofokus, led flaş ve dijital zoom içeren arka kamera ve 2MP HD çözünürlükte ön kameraya sahip. Wi-Fi, microSD kart yuvası, miniUSB port, microHDMI port, bluetooth 3.0 diğer özelliklerinden. İşletim sistemi olarak Google Android 3.2 Honeycomb kullanılmış.
 
11 Aralık itibari ile satışa çıkan Toshiba Thrive 7″ ‘in 16GB modeli 379$, 32Gb modeli ise 429$ fiyat etiketi ile raflarda ki yerini aldı.

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Yorum Yaz
haberler haberler